Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu"Tworzenie oferty eksportowej i jej skuteczna promocja" - spotkania informacyjne w Radomiu i Płocku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-03-30 12:57:54
aktualności

W ubiegłym tygodniu Mazowieckie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera zorganizowało dwa spotkania informacyjne: 24 marca 2015 r. w Radomiu i 26 marca 2015 r. w Płocku. Tematyką obydwu spotkań było „Tworzenie oferty eksportowej i jej skuteczna...

W ubiegłym tygodniu Mazowieckie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera zorganizowało dwa spotkania informacyjne: 24 marca 2015 r. w Radomiu i 26 marca 2015 r. w Płocku. Tematyką obydwu spotkań było „Tworzenie oferty eksportowej i jej skuteczna promocja”. W organizację obydwu spotkań włączyły się urzędy miast.

Uczestnicy spotkań zapoznali się z tematyką przygotowania profesjonalnej oferty eksportowej i wyboru kanałów sprzedaży, którą przedstawił Pan Jarosław Polański, Partner Zarządzający firmy JP Consulting. W dalszej części spotkań Pan Paweł Mieczan, założyciel firmy Gestion omówił kwestię doboru strategii marketingowej i skutecznych działań promocyjnych na rynku międzynarodowym. Na zakończenie spotkania w Radomiu uczestnicy mogli zapoznać się z prezentacją dotyczącą form rozliczeń w handlu zagranicznym, przygotowaną przez Pana Dariusza Chrastinę, Dyrektora Operacyjnego Banku Pekao S.A. Natomiast spotkanie informacyjne w Płocku zamknęła prelekcja Pana Zbigniewa Głuchowskiego, przedstawiciela TFI BGK S.A. dotycząca nowej formy wsparcia inwestycji zagranicznych polskich przedsiębiorstw, tj. Funduszu Ekspansji Zagranicznej TFI BGK S.A.

Uczestnicy obydwu spotkań chętnie korzystali z możliwości bezpośrednich konsultacji z prelegentami zarówno biorąc aktywny udział w dyskusji jak i uczestnicząc w indywidualnych rozmowach w czasie przerw.