.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAgro Food Drink Tech Expo 2017, Gruzja, 20-22 listopada 2017 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Arkadiusz Szymański | 2017-10-12 09:30:31
www.tbilisi.msz.gov.pl


Szanowni Państwo,

 

W dniach 20-22 listopada 2017 r. Ambasada RP w Tbilisi organizuje dla polskich firm (udział bezpłatny) stoisko informacyjne na międzynarodowych targach Agro Food Drink Tech Expo 2017 w głównym pawilonie wystawienniczym (nr 11).

http://agroexpo.ge

Są to największe targi rolno-spożywcze w regionie Kaukazu. Wystawcy to firmy z szeroko rozumianego sektora rolno-spożywczego, m.in. z branż: żywność, napoje, opakowania, nasiennictwo, ochrona roślin, sadownictwo, szkółkarstwo, maszyny rolnicze, urządzenia związane z sektorami rolnym i spożywczym.

 

Firmy z Polski będące zainteresowane przedstawieniem swojej oferty na w/w stoisku informacyjnym Ambasady pod szyldem „POLAND”, są zobligowane do przesłania na swój koszt materiałów promocyjno-informacyjnych w postaci broszur, folderów, katalogów i innych materiałów promocyjnych, przedstawiających ich produkty. Paczkę z materiałami informacyjnymi, z dostawą do Ambasady, należy zaadresować następująco:

 

Embassy of the Republic of Poland in Tbilisi,

Oniashvili 24, 0160 Tbilisi, Georgia .

 

Prosimy o wpisanie wartości przesyłki, jako „zero”, a paczka nie może przekraczać 10 kg (kwestie uniknięcia opłat celnych). Materiały informacyjne powinny być przygotowane w języku angielskim lub rosyjskim, ew. gruzińskim. Nie jest możliwe wystawianie produktów, próbek- tylko materiały promocyjno-informacyjne. Materiały będą wyłożone na stoisku i dystrybuowane przez obsługę stoiska, która będzie posługiwała się jęz. gruzińskim.

 

Istnieje również możliwość delegowania na stoisko przedstawiciela firmy (również w ramach własnego budżetu), który na stoisku placówki będzie mógł prezentować ofertę firmy, prowadzić rozmowy z odwiedzającymi stoisko lub wcześniej umówionymi rozmówcami (na stoisku będzie do Państwa dyspozycji tłumacz jęz. polsko-gruzińskiego). Po przesłaniu przez Państwa materiałów informacyjnych obsługa stoiska będzie kontaktować się z potencjalnymi kontrahentami w jęz. gruzińskim, zachęcając do przyjścia na stoisko i pobrania materiałów lub do spotkania i odbycia rozmów, w przypadku obecności Państwa przedstawiciela na stoisku.

 

Osoba do kontaktu:

Przemysław Pierz, Radca

tel. +995591228554,

e-mail: przemyslaw.pierz@msz.gov.pl

 

 

Zespół COIE