Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuForum Biznesu Polska-Malta z okazji wizyty Ministra Gospodarki Malty CH. Cardony w Polsce, 5 czerwca 2018 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Arkadiusz Szymański | 2018-05-11 15:26:32
www.kig.pl, www.mpit.gov.pl


Szanowni Państwo,

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii zapraszamy na "Biznes Forum Polska – Malta” z udziałem Minister Jadwigi Emilewicz i Ministra Chrisa Cardony.

Forum odbędzie się w dniu 5 czerwca 2018 r. godz. 12.00-15.30 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Sala im. G. Gęsickiej (wejście od ulicy Wspólnej 2/4).

 

Ze strony maltańskiej w Biznes Forum i spotkaniach b2b uczestniczyć będzie grupa 14 firm zainteresowanych współpracą z Polską z następujących branż: logistyka, IT, meble, branża mechaniczna i inżynieryjna, branża finansowa, branża medyczna, farmaceutyczna.

 

Lista firm maltańskich oraz ich zainteresowania dot. polskich partnerów w załączeniu:

PPE_PL_Maltese Delegation to Poland for B2B meetings Participation List version 2018 05 12.pdf
 

Zainteresowanych udziałem w Forum Biznesu oraz spotkaniach B2B z maltańskimi firmami prosimy o rejestrację on line i wybór partnerów maltańskich do indywidualnych spotkań (prosimy o zaznaczenie wybranych firm w formularzu).

 

REJESTRACJA FORUM POLSKA-MALTA

 

Kontakt:

Krajowa Izba Gospodarcza

Elżbieta Wojtas , tel 22 63 09 752, e-mail: ewojtas@kig.pl

Bartek Nersewicz, tel 22 63 09 686 e-mail: bnersewicz@kig.pl

 

 

Zespół COIE