.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZAPROSZENIE NA SEMINARIUM: InnovFin - InstrumentyFinansowe dla innowatorów. Nowe propozycje finansowania innowacyjnego biznesu w Polsce.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Arkadiusz Szymański | 2018-05-16 13:46:59
www.instrumentyfinansoweue.gov.pl


Szanowni Państwo,
W imieniu Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej oraz najnowszego Narodowego Pośrednika Finansowego Programu UE w Polsce serdecznie zaproszamye do udziału w seminarium pt. "InnovFin - Instrumenty Finansowe dla innowatorów. Nowe propozycje finansowania innowacyjnego biznesu w Polsce", które odbędzie się dn. 28 maja br. o godz. 11.30 w Klubie Bankowca, przy ul. Smolnej 6 w Warszawie.
Szczegółowe informacje o wydarzeniu wraz z programem dostępne na stronie: http://instrumentyfinansoweue.gov.pl/nowe-propozycje-finansowania-innowacyjnego-biznesu-w-polsce/
Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja do 24 maja br. wyłącznie przez formularz on-line: http://instrumentyfinansoweue.gov.pl/seminariuminnovfin
 

Kontakt:

Związek Banków Polskich
ul. Zbigniewa Herberta 8
00-380 Warszawa

e-mail: programy@zbp.pl
tel/fax: +48 22 696 64 95

www.InstrumentyFinansoweUE.gov.pl

 

 

Zespół COIE