.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAnkieta zapotrzebowania przedsiębiorców na kwalifikacje dla realizacji działań ekspansji zagranicznej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Arkadiusz Szymański | 2018-05-21 12:25:25
www.mpit.gov.pl


Szanowni Państwo

W imieniu Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii uprzejmie prosimy Państwa o wypełnienie bardzo krótkiej ankiety, której celem jest poznanie Państwa potrzeb w zakresie kształcenia pracowników Państwa firm, a zwłaszcza tych osób, które zajmują się eksportem.

Chcielibyśmy, by zarówno kierunki studiów, jak również szkolenia, stawały się coraz bardziej dostosowane do Państwa potrzeb. Dzisiejszym wyzwaniem, jakie stoi przed polskim biznesem, jest umiędzynarodowianie i potrzeba rywalizacji na rynkach zagranicznych. Wymaga to wykwalifikowania nowych kadr, posiadających odpowiednie kwalifikacje i umiejętności.

Niniejsza ankieta ma przyczynić się do lepszego dostosowania kierunków studiów oraz zakresu szkoleń do potrzeb tych z Państwa, którzy prowadzą lub zamierzają prowadzić działalność eksportową.

Z tego też względu bardzo prosimy o jej wypełnienie.


Termin realizacji – 05 czerwca 2018

 

 

 

Zespół COIE