.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolsko-Jordańskie Forum Biznesu w Warszawie, 28 czerwca 2018 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Arkadiusz Szymański | 2018-06-19 08:38:49
www.kig.pl, www.msz.gov.pl, www.mpit.gov.pl


Szanowni Państwo

Krajowa Izba Gospodarcza, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zapraszają na „Polsko-Jordańskie Forum Biznesu” z okazji misji gospodarczej Jordan European Business Association (JEBA) do Polski. Forum odbędzie się w dniu 28 czerwca 2018 r. godz. 10:00 – 14:00 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Sala Pod Kopułą, wejście od pl. Trzech Krzyży 3/5 Warszawa.


Celem tego wydarzenia jest przedstawienie potencjału Jordanii oraz zaprezentowanie możliwości wzajemnej współpracy biznesowej i inwestycyjnej między Polską i Jordanią oraz nawiązanie kontaktów gospodarczych poprzez udział w spotkaniach B2B między polskimi i jordańskimi przedsiębiorcami.


Jordańska gospodarka rozwija się w tempie 2,8% rocznie, a PKB kraju wynosi 40,5 mld USD. Główne bogactwa naturalne kraju to fosforany, potaż (węglan potasu), ropa z łupków. 66% gospodarki stanowią usługi finansowe i turystyczne. W związku z rozbudową kraju odnotowuje się także wzrost zapotrzebowania na maszyny i materiały budowlane, a także sprzęt IT.


Ze strony jordańskiej w Biznes Forum i spotkaniach b2b uczestniczyć będzie grupa 42 firm. Lista firm jordańskich oraz ich zainteresowania dot. polskich partnerów znajdą państwo w załączeniu:

LISTA UCZESTNIKÓW


Zainteresowanych udziałem w Forum Biznesu oraz spotkaniach B2B z jordańskimi firmami prosimy o rejestracje on-line:


REJESTRACJA NA FORUM

Kontakt

Biuro Współpracy z Zagranicą KIG
Piotr Lipiec Tel. 22 630 96 06 e-mail: plipiec@kig.pl
Bartłomiej Nersewicz Tel. 22 630 96 86 e-mail: bnersewicz@kig.pl

 

 

Zespół COIE