.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja gospodarcza do Mołdawii z okazji V Sesji Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Mołdawii z udziałem Wicemarszałka Sejmu RP Ryszarda Terleckiego i delegacji parlamentarnej, 23 – 24 lipca 2018 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Arkadiusz Szymański | 2018-07-13 11:03:49
www.mpit.gov.pl, www.msz.com.pl


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, żew  dniach 23-24 lipca 2018 r. wizytę w Mołdawii wraz z delegacją parlamentarną złoży Pan Ryszard Terlecki, Wicemarszałek Sejmu RP w ramach V Sesji Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Mołdawii.
Przy okazji Sesji Zgromadzenia Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi a także lokalnymi partnerami w obu krajach organizuje misję gospodarczą z udziałem polskich przedsiębiorców.
W ramach programu misji gospodarczej do Mołdawii przewidziane są m.in. Forum Gospodarcze w Kiszyniowie w otwarciu którego planowany jest udział Wicemarszałka Sejmu RP wraz z delegacją parlamentarną oraz spotkania B2B między polskimi i mołdawskimi przedsiębiorcami jak również wspólne spotkanie w Ambasadzie RP z lokalnymi środowiskami biznesowymi i wizyty studyjne.
Do udziału w misji gospodarczej zapraszamy firmy z branż, które są określane jako perspektywiczne dla rozwoju współpracy polskich przedsiębiorców z ich partnerami w Mołdawii: branża rolno- spożywcza, maszyny i urządzenia rolnicze, energia odnawialna, sektor medyczno- farmaceutyczny, IT, tekstylia i inne.


Mołdawia jest ważnym partnerem dla Polski. Jest to jedna z najszybciej rosnących gospodarek tego regionu, ale wciąż mało znanym rynkiem dla polskich przedsiębiorców. Ten wschodnioeuropejski kraj zmienia się, realizując plan modernizacji oraz inwestycje infrastrukturalne, co stwarza perspektywy dla polskich firm w zakresie współpracy z partnerami mołdawskimi.
Ze względu na bliski termin realizacji wizyty oficjalnej w Mołdawii oraz harmonogram przygotowań uprzejmie prosimy o pilne zgłoszenie zainteresowania udziałem w misji REJESTRACJA ON LINE do 14 lipca 2018 r.
Dalsze szczegóły (w tym koszty uczestnictwa w misji, rezerwacje lotnicze (w tym daty lotów) i hotelowe) zostana przekazane zainteresowanym firmom w najbliższym czasie po ustaleniu wszystkich szczegółów.

Kontakt:
Krajowa Izba Gospodarcza
Monika Sasiak, Tel 22 63 09 723, e-mail: msasiak@kig.pl
Piotr Lipiec, Tel 22 63 09 606, e-mail: plipiec@kig.pl

 

 

Zespół COIE