Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na BIO International Convention w Filadelfii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Arkadiusz Szymański | 2019-03-07 14:23:58
www.paih.gov.pl


Szanowni Państwo,

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Nowym Jorku zapraszają polskie firmy z sektora biotechnologicznego i farmaceutycznego do skorzystania z możliwości związanych z organizacją narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego podczas BIO International Convention, które odbędzie się w Filadelfii (USA) w dniach 3-6 czerwca 2019 r.

W związku z realizacją Branżowego Programu Promocji Biotechnologia i farmaceutyka, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne na jednej z najważniejszych imprez branży biotechnologicznej i farmaceutycznej na świecie – BIO International Convention.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w stolicy stanu Pensylwania – Filadelfii w dniach 3-6 czerwca i zgromadzi (wg szacunków) około 1800 firm oraz ponad 16 tys. uczestników.

BIO International Convention to szereg wydarzeń odbywających się w jednym czasie a poświęconych branży biotechnologicznej i farmaceutycznej:

  • BIO Exhibition
  • BIO One-on-One Partnering (część networkingowa – spotkania B2B umawiane za pośrednictwem elektronicznej platformy)
  • Biotechnology Entrepreneurship Boot Camp
  • Education Sessions
  • Philadelphia Biotech Ecosystem Tours

Pełny program oraz lista wydarzeń znajduje się na oficjalnej stronie – convention.bio.org

Prezentacja wraz z informacjami dot. BIO International Convention 2019 w Filadelfii

Polskie firmy zainteresowane udziałem mogą skorzystać z:

  • bezpłatnej wejściówki na BIO Exhibition (część wystawiennicza wydarzenia) przyznanej przez PAIH*

*UWAGA: w związku z ograniczoną liczbą wejściówek PAIH zastrzega sobie prawo przyznania limitowanej ich liczby dla każdej z firm. W przypadku dużego zainteresowania o przydziale wejściówek decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Wejściówka upoważnia do zwiedzania BIO Exhibition, w tym uczestnictwa w BIO Exhibitor Hospitality Receptions (wtorek, 4 czerwca). Standardowy koszt wejściówki to 325 USD.

  • strefy B2B na stoisku PAIH
  • możliwości promocji własnych materiałów informacyjno-promocyjnych (katalogi,broszury,ulotki) oraz audiowizualnych (wideo) na stoisku
  • udziału w wydarzeniach networkingowych (typu business mixer) i informacyjnych organizowanych przez PAIH i ZBH Nowy Jork w Filadelfii podczas BIO International Convention

Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z centralą PAIH: biotech@paih.gov.pl , 22 334 98 78 lub Zagranicznym Biurem Handlowym w Nowym Jorku.

Branżowy Program Promocji Biotechnologia i Farmaceutyka realizowany jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach poddziałania 3.3.2 „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR).

 

 

Zespół COIE