Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowy Salon Energii Odnawialnych i Ochrony Środowiska ERA 2019 (10 edycja wystawiennicza) w Oranie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Arkadiusz Szymański | 2019-09-19 09:23:07
www.mpit.gov.pl


Szanowni Państwo,

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii uprzejmie informuje, że w dniach 21-23 października 2019 r. Ambasada RP w Algierze (Algieria) organizuje stoisko Informacyjno-promocyjne podczas Międzynarodowego Salonu Energii Odnawialnych i Ochrony Środowiska ERA 2019 (10 edycja wystawiennicza) w Oranie.

Salon adresowany jest do branż: energii odnawialnej, gospodarki energią, gospodarki wodą oraz ochrony środowiska.

Szczegółowe informacja znajdują się na stronie organizatora:

https://era.dz/salon/fr

Zamieszczone są również na stronie Ambasady RP w Algierze:

https://algier.msz.gov.pl/pl/

W trakcie odbywającego się w Oranie Salonu ERA, w dniu 22.10.2019 r. planowane jest spotkanie promocyjne - PREZENTACJA POLSKICH FIRM: „Nowoczesne Technologie dla ochrony środowiska”. W spotkaniu przewidywany jest udział przedstawicieli polskich firm z algierskim samorządem gospodarczym (Izba Przemysłowo-Handlowa Oranu), przedstawicielami administracji lokalnej oraz przedsiębiorcami z branży.

Ponadto, w dniu 24 października 2019 r., Polskie podmioty gospodarcze uczestniczące w Salonie ERA mogłyby uczestniczyć w spotkaniu promocyjnym w Algierze, połączonym z rozmowami B2B, a także planowanym spotkaniu, m.in. z Algierską Izbą Handlowo- Przemysłową, państwową agencją APRUE (racjonalizacja gospodarki energii) oraz AND (gospodarka odpadami) oraz z przedstawicielami algierskiego ministerstwa ochrony środowiska.

Udział firm w ww. wydarzeniach może stanowić okazję do szerszej promocji polskiej oferty eksportowej w na rynku algierskim i stwarza możliwości do nawiązania ważnych kontaktów biznesowych.

Zachęcamy wszystkie polskie firmy tego sektora do udziału w tych targach i spotkaniach, a także prezentacji swoich materiałów promocyjnych (katalogów, prezentacji multimedialnych itp.). Stoisko będzie udostępnione przedstawicielom polskich firm do prowadzenia rozmów biznesowych. Koszty uczestnictwo w tym wydarzeniu, firmy finansuję we własnym zakresie.

W celu zgłoszenia swojego uczestnictwa w tym wydarzeniu oraz uzyskania dodatkowych informacji w tym zakresie, prosimy o kontakt z przedstawicielem Ambasady:

Edward Wyrozumski, Radca ds. ekonomicznych, e-mail: edward.wyrozumski@msz.gov.pl, tel.: +213 770 907 313

 

 

Zespół COIE