Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDni Polskie w Salonikach, 8-10 listopada 2019 r.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Arkadiusz Szymański | 2019-10-10 10:23:40
www.kig.pl


Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 8-10 listopada br. Ambasada RP w Atenach planuje organizację Dni Polskich w Salonikach.

W tym czasie w Salonikach odbywają się dwie międzynarodowe imprezy targowe: Philoxenia Thessaloniki 2019 /International Tourism Fair/ i i Hotelia 2019 /International Hotel Equipment Exhibition/, na których Polska będzie specjalnym partnerem wydarzenia Philoxenia.

 

Z tej okazji Ambasada RP organizuje polskie stoisko promocyjne (we współpracy z Grecko-Polską Izbą Handlu), bilateralne seminarium gospodarcze (we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii) oraz indywidualne spotkania B2B i B2C.

 

Program pobytu

Targi Philoxenia/Hotelia:

Data targów: 8-10 listopada (proponowane daty pobytu 7-10 listopada),

8 listopada Forum gospodarcze Polska – Grecja + B2B: (zorganizowane na terenie targów),

9 listopada natomiast odbędzie się koncert jazzowy i przyjęcie z okazji Dnia Polskiego

 

Wszystkich Państwa zainteresowanych udziałem w w/w wydarzeniu obejmującym udział w targach na polskim stoisku oraz w seminarium i kontaktach indywidualnych w ramach Dni Polskich w Salonikach, prosimy o kontakt z Biurem Współpracy z Zagranicą:

Monika Sasiak, Zastępca Dyrektora, tel. 22 630 97 23, msasiak@kig.pl

 

W przypadku Państwa zainteresowania programem, BWZZ we współpracy z Ambasadą RP w Atenach przygotuje wyjazd firm w ramach misji gospodarczej do Grecji, co pozwoli Państwu skorzystać z szerokiej promocji planowanej dla Dni Polskich w Salonikach.

 

 

Zespół COIE