Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOgłoszenie o naborze - 1.2 Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Arkadiusz Szymański | 2019-10-07 10:05:16
www.mazovia.pl


Szanowni Państwo,

Już niedługo rozpocznie się nabór w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 dotyczący działania 1.2 Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw. Typ projektów, które mogą wziąć udział w naborze to projekty badawczo-rozwojowe (dla beneficjentów posiadających doświadczenie w prowadzeniu prac B+R).

 

UWAGA: dodatkowymi punktami premiowana jest branża chemiczna.

 

Termin, w jakim można składać wnioski:

od 31.10.2019 do 15.01.2020 do godziny 15:00.

Miejscem składania wniosków jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa.

Podmiotami uprawnionymi do ubiegania się o dofinansowanie projektów w ramach konkursu są przedsiębiorstwa oraz powiązania kooperacyjne.

 

Dofinansowanie udzielane będzie na badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe albo eksperymentalne prace rozwojowe. Elementem projektu mogą być prace przedwdrożeniowe, które stanowią nie więcej niż 20% kosztów kwalifikowalnych projektu. Projekt, w którym nie przewidziano eksperymentalnych prac rozwojowych nie uzyska dofinansowania.

 

Szczegóły dotyczące tego naboru wraz z dokumentacją konkursową znajdziecie Państwo pod linkiem:

https://www.funduszedlamazowsza.eu/nabory-wnioskow/1-2-dzialalnosc-badawczo-rozwojowa-przedsiebiorstw-typ-projektow-projekty-badawczo-rozwojowe-dla-beneficjentow-posiadajacych-doswiadczenie-w-prowadzeniu-prac-br-rpma-01-02-00-ip-01-14-100-19/

 

 

 

Zespół COIE