Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapytanie ofertowe Ministerstwa Gospodarki

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-10-10 16:19:18
zapytania ofertowe, coie

Zapytanie Ofertowe na zakup internetowej bazy polskich aktów prawnych. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu systemowego Ministra Gospodarki pn. „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE)”, realizowanego w ramach Poddziałania...

Zapytanie Ofertowe na zakup internetowej bazy polskich aktów prawnych.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu systemowego Ministra Gospodarki pn. „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE)”, realizowanego w ramach Poddziałania 6.2.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, lata 2007-2013, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Przedmiotem zamówienia jest zakup usługi polegającej na udzieleniu Zamawiającemu prawa do korzystania z internetowej bazy polskich aktów prawnych wraz z tłumaczeniami na język angielski z zakresu prawa: cywilnego, handlowego, gospodarczego, podatkowego, zamówień publicznych oraz kodeksu pracy (ustawy, akty wykonawcze oraz rozporządzenia UE) i ich aktualizacji, polegającego na nieograniczonym (bez limitu kredytów) i niezakłóconym dostępie do tej bazy na okres 36 miesięcy.
Ofertę należy przesłać w terminie do dnia 17 października 2014 roku.

Formularz Ofertowy można:
a) składać na adres: Departament Instrumentów Wsparcia Ministerstwa Gospodarki,
Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa
lub
b) przesłać faxem na numer: (22) 693 40 23.


Zapraszam do składania ofert.
W przypadku pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu (22) 693 57 84.Pliki do pobrania

zapytanie ofertowe
pdf | 26.83 KB
Pobierz
oferta wykonawcy
pdf | 28.26 KB
Pobierz